59th WeiqiTV European Go Congress Liberec, Czech Republic 25. 7. – 8. 8. 2015

Zaregistrovaní hráči

Jméno a příjmení Třída Stát Klub Události
1 Muraoka Shigeyuki 9p JP Kansai
2 Yamashiro Hiroshi 9p JP
3 Zhang Wendong 9p CN
4 Kazuhiro Imai 6p JP
5 Hayashi Kozo 6p JP
6 Taranu Catalin 5p RO Bucu
7 Sakamoto Yasuo 5p JP
8 Han Han 5p CN Beij
9 Guo Juan 5p NL Hilv
10 Zhao Shouxun 5p CN Beij
11 Hwang In-seong 8d FR Zur
12 Muraoka Mika 4p JP Kansai
13 Wang Zheming 3p CN Shan
14 Lee Hajin 3p KR
15 Dinerstein Alexandr 3p RU 16Kz
16 Li Cong 3p CN Beij
17 Wang Xiangyun 2p CN Beij
18 Shigeno Yuki 2p JP
19 Fan Hui 2p FR 75Op
20 Zhao Baolong 2p CN Beij
21 Surma Mateusz 1p PL Dzim
22 Lisy Pavol 1p SK DoSt
23 Jabarin Ali 1p IL TAv
24 Li Ting 1p AT Wien
25 Cho Yeonwoo 1p KR
26 Noguchi Motoki 7d JP 38Gr
27 Pop Cristian 7d RO CSRB
28 Kim Young-sam 7d KR BIBA
29 Ma Bin 7d CN
30 Chan Yi-Tien 7d TW Taiw
31 Shikshin Ilja 7d RU 16Kz
32 Blomback Fredrik 6d SE Stoc
33 Matsumura Naoki 6d JP Yoko
34 Fu Yaqi 6d CN Sto
35 Drean-Guenaizia Benjamin 6d FR 29Co
36 Hao Yibo 6d CN Guan
37 Kravets Andrii 6d UA Rivn
38 Sankin Timur 6d RU 77Mo
39 Shen Chih Hao 6d TW
40 Šilt Ondřej 6d CZ KGYC
41 Huang Yi-Feng 6d TW None
42 Mitic Dusan 6d RS NiSt
43 Westhoff Gerald 6d NL
44 Bogatskyy Dmytro 6d UA Kiev
45 Bajenaru Dragos 6d RO Bucu
46 Qiu Wei 6d CN Shan
47 Burzo Cornel 6d RO BaMa
48 Podpera Lukas 6d CZ APWS
49 Surin Dmitrij 6d RU 78SP
50 Yao Cheng 6d CN Tian
51 Tsukamoto Toshimitsu 6d JP
52 Mero Csaba 6d HU BuPe
53 Liu Wenbo 6d CN Shan
54 Kachanovskyi Artem 6d UA Rivn
55 Lin Viktor 6d AT Gote
56 Debarre Thomas 6d FR 67SE
57 Simara Jan 6d CZ KVaS
58 Kraemer Lukas 6d DE BN
59 Le_Calve Tanguy 6d FR 44Na
60 Fionin Grigorij 5d RU 78SP
61 Lidor Jonathan 5d IL TAv
62 Fang Yunfan 5d CN Guan
63 Mutabzija Zoran 5d HR Zagr
64 Suzuki Tsuneyuki 5d JP xxx
65 Obenaus Johannes 5d DE B
66 Hayashi Eiji 5d JP
67 Halchenko Mykhailo 5d UA Kyiv
68 Jasiek Robert 5d DE B
69 Spiegel Lothar 5d AT Gote
70 Kato Takehiko 5d JP Fuj
71 Kruml Ondrej 5d CZ Brno
72 Eijkhout Michiel 5d NL Leid
73 Zhurakovskyi Bohdan 5d UA Rivn
74 Wang Shifang 5d CN Harb
75 Habu Koichiro 5d PL Krak
76 Ge Yuhong 5d CN Beij
77 Fenech Antoine 5d FR 67SE
78 Donzet Frederic 5d FR Panda
79 Yoshihara Kazuo 5d JP Chib
80 Kurita Shigeru 5d JP Toky
81 Cheburakhov Andrej 5d RU 77Mo
82 Palant Michael 5d DE B
83 Nyyssonen Juuso 5d FI YliG
84 Tongyu Wang 5d CN YangShuang
85 Sedgwick James 5d CA Toro
86 Liu Zhengqi 5d CN Beij
87 Huang Zhenyang 5d CN
88 Yang Jun 5d CN Xian
89 Rehm Robert 5d NL Amst
90 Luo Gang 5d CN Beij
91 Siivola Matti 5d FI HGK
92 Welticke Jonas 5d DE BN
93 Li Gangyi 5d CN Xian
94 Kovaleva Natalia 5d RU 74Ch
95 Campagnie Remi 5d FR 35Re
96 Gao Gao 5d CN Beij
97 Eerbeek Alexander 5d NL Vink
98 Prokop Jan 5d CZ SRic
99 Papazoglou Benjamin 5d FR 35Re
100 Serban Mihai_Valentin 5d RO Cluj
101 Fang Cao 5d CN Beij
102 Yoshida Takao 5d JP Toky
103 Ditzhuijzen Zeno_van 5d NL Utre
104 Li Yue 5d CH Zuri
105 Ishida Masayuki 5d JP HoseiU
106 Danek Vladimir 5d CZ
107 Frejlak Stanislaw 4d PL Wars
108 Sato Toshio 4d JP
109 Kay Andrew 4d GB Bmhm
110 Huang Heyang 4d CN Beij
111 Budig Stefan 4d DE HH
112 Paga Pierre 4d GB Cegc
113 Siukola Mikko 4d FI YliG
114 Bogdanov Viktor 4d RU 10Pt
115 You Xiaochuan 4d CN Beij
116 Lechasseur Jean-Sébastien 4d CA Biba
117 Radmacher Bernd 4d DE MEE
118 Wu Johnson Chao-Han 4d TW
119 Liang Zhijie 4d CN Beij
120 Bővíz Dominik 4d HU Szfv
121 Nevala Mikko 4d FI OGP
122 Guo Chengqing 4d CN Hang
123 Welter Marlon 4d DE GOE
124 Yang Yi 4d CN Beij
125 Verhagen Rudi 4d NL Ensc
126 Yatsenko Dmytro 4d UA Kyiv
127 Sora Sorin Adrian 4d RO Crav
128 Stauder Leon 4d DE LU
129 Ohlenbusch Arne Steen 4d DK Hor
130 Park Myong Soo 4d KR Seo
131 Hamrah Schayan 4d AT Ebisu
132 Huang Aja 4d GB Lndn
133 Jipp Thomas 4d DE HH
134 Tseng Chi-Yang 4d TW Nckugo
135 Kanazashi Tatsuo 4d JP
136 Budahn Michael 4d DE B
137 Yumoto Tetsuya 4d JP
138 Savo Jesse 4d FI Haya
139 Fujino Kenji 4d JP Toky
140 Poltronieri Bruno 4d GB WarU
141 Lieberum Christopher 4d DE GOE
142 Kimura Hiroshi 4d JP xxx
143 Wolter Bernd 4d DE B
144 Kikuta Yoshimasa 4d JP
145 Lu Meng 4d DE MS
146 Michaeli Tal 4d IL TAv
147 Shoji Tadao 4d JP
148 D'Bel Suzanne 4d MY Toky
149 Akiba Shunichi 4d JP
150 Li Zheng 4d CN Tian
151 Komoto Tadashi 4d JP Toky
152 Li Chenlai 4d CN Jiangsu
153 Mizuuchi Chihiro 4d JP Yok
154 Nakamura Makoto 4d JP
155 Kostka Ivan 4d CZ TFMi
156 Berben Tobias 4d DE HH
157 Gong Xiaoyu 4d CN Zhej
158 Laatikainen Vesa 4d FI eGo
159 Zémor Gilles 4d FR 33Bo
160 Kaper Erik 4d NL Amst
161 Karadaban Denis 4d FR 38Gr
162 Imamura-Cornuejols Toru 4d FR 38Gr
163 Seibt David 4d DE B
164 Jankovic Zoran 4d RS KGRa
165 Pristupa Pavel 4d RU 70To
166 Ismail-Akhunov Agzam 4d RU 77Mo
167 Liu Xinyu 4d CN Beij
168 Zhang Wentian 4d CN Beij
169 Salignon Jerome 4d FR 38Gr
170 Yang Luoyi 3d CN Shen
171 Kettenring Thomas 3d DE M
172 Trinks Daniela 3d DE B
173 Khudoleev Artem 3d RU 77Mo
174 Na Cong Chuan 3d CN
175 Urabe Yoshimichi 3d JP Kama
176 Poon Szeming 3d CN Hong
177 Cipra Petr 3d CZ MJes
178 Hubert Jerome 3d FR 75Op
179 Shen Yao 3d CN Shan
180 Blanchard Benjamin 3d FR 75Ju
181 Riedeman Dick 3d NL Delf
182 Zhou Runtao 3d CN Shan
183 Knauf Torsten 3d DE KI
184 Dubakovic Dragan 3d RS KGRa
185 Salo Tuomo 3d FI eGo
186 Iugulescu Sergiu_Dan 3d RO CSRB
187 Giedrojč Krzysztof 3d PL
188 Zhao Ruiliang 3d CN Shanghai
189 Pace Alessandro 3d IT BIBA
190 Marz Michael 3d DE J
191 Sawada Susumu 3d JP Saga
192 Ota Nobuhisa 3d JP
193 Sun Sai 3d CN Beij
194 Stankovic Mijodrag 3d RS NiSt
195 Marz Manja 3d DE J
196 Ohlenbusch Soeren 3d DK Oden
197 Lextrait Cesar 3d FR 13Ma
198 Jacimovic Mihailo 3d RS KGRa
199 Wang Bengang 3d CN Shan
200 Lee Semi 3d FR 38Gr
201 Kitada Toshiyuki 3d JP xxx
202 Granger Alban 3d FR 35Re
203 Heshe Thomas 3d DK Kolding
204 Ota Akihiko 3d JP
205 Avram Laura 3d RO Bist
206 Lips Fabien 3d FR 75Al
207 Meemken Kai 3d DE Bayreuth
208 Kuehner Christian 3d DE MZ
209 Akiya Tatsushi 3d JP
210 Engels Andre 3d NL Eind
211 Batraev Vladimir 3d RU 63To
212 Bouwman Gelmer 3d NL Delf
213 Knauf Barbara 3d DE K
214 Asano Itaru 3d JP
215 Beggerow Joachim 3d DE BS
216 Yoshida Michito 3d JP
217 Csizmadia Gyorgy 3d HU BuPe
218 Sannes Paal 3d NO Oslo
219 Shakhov Kim 3d RU 77Mo
220 Peng Zizhou 3d CN Sichu
221 Pitrop Alexandru-Petre 3d RO Boto
222 Tamura Akira 3d AU Bris
223 Hanevik Severin 2d NO Berg
224 Dumont Louis 2d FR 92An
225 Hanusch Gerd 2d DE M
226 Frangi Manuel 2d FR 06Ni
227 Schuurink Ivo 2d NL Arnh
228 Heikkinen Arto 2d FI YliG
229 Weber Helmut 2d DE BN
230 Kouba Petr 2d CZ APWS
231 Digard Martin 2d FR 75Al
232 Zakharzhevskyy Andriy 2d UA Roma
233 Gorzhaltsan Vladimir 2d RU 78SP
234 Nakagawa Masahito 2d JP Zush
235 Schreiber Timo 2d DE B
236 Grzeschniok Anton 2d DE F
237 Baker Lucas 2d CH Zuri
238 Pittner Arved 2d DE B
239 Lajunen Pekka 2d FI HGK
240 Arlander Markus 2d FI
241 Hashiguchi Issei 2d JP Osak
242 Karaerkek Kerem 2d TR Ank
243 Maula Anttoni 2d FI YliG
244 Hauenstein Andreas 2d US PaAl
245 Metta Carlo 2d IT Pisa
246 Chen Longteng 2d FR 38SE
247 Vazquez Oscar 2d ES NamB
248 Uchikune Koichi 2d JP Izu
249 Hjartnes Tomas 2d NO Berg
250 Lee Heng-Chen 2d TW Taiw
251 Sakai Fujikazu 2d JP Toky
252 clergue olivier 2d FR 13Ma
253 Dubiel Marika 2d NL Amvn
254 Iguchi Hiromasa 2d JP Toky
255 Sugime Masanao 2d JP Obih
256 Noguchi Hidenori 2d JP Zush
257 Heikkinen Juho 2d FI Pogo
258 Olsson Ulf 2d SE Gote
259 Walde Tashi 2d DE BN
260 Uchida Minoru 2d JP Yoko
261 Boehme Janine 2d DE BZ
262 Kachyna Ondrej 2d CZ Brno
263 Arsinoaia Viorel 2d RO Tims
264 Inigo Yanez Pierre 2d FR 30Al
265 Mirka Jakub 2d CZ Plze
266 Li Haohan 2d CN 31To
267 Uesaka Susumu 2d JP Toky
268 Lee Hsuan-Ju 2d TW Taiw
269 Forstenlehner Michael 2d AT Linz
270 Romeika Ernestas 2d LT Kaun
271 Bantla Chafiq 2d DE DIN
272 Harada Katsusuke 2d JP
273 Daimon Rokuro 2d JP
274 Zaleskas Vladas 2d LT Kaun
275 Leung Joanne 2d GB NoCb
276 Kondo Shiro 2d JP Toky
277 Jensen Finn 2d DK OGK
278 Kachanovskyi Mykhailo 2d UA Rivn
279 Snidal Bronislav 2d CZ TOst
280 Hyodo Susumu 2d JP Kaw
281 Cao Ngoc-Trang 2d FR 67SE
282 Tanaka Masao 2d JP
283 Snidal Bronislav 2d CZ TOst
284 Nishijima Akira 2d JP
285 Sambale Bernd 2d DE L
286 Umemoto Keizo 2d JP
287 Winkler Michael 2d AT Wien
288 Sekiguchi Kiyoshi 2d JP Yoko
289 Zandveld Peter 2d NL Amst
290 Schmidt Jakob 1d DE MR
291 Suzuki Shozo 1d JP Tsu
292 Goebl Vaclav 1d CZ
293 Manning Toby 1d GB Leic
294 Es Martin_van 1d NL Heer
295 Prince Nicholas 1d CA Hami
296 Roads Francis 1d GB Wans
297 Hanebeck Nils 1d DE KI
298 Tappe Jochen 1d DE DA
299 Pankoke Jens 1d DE OL
300 Codrin Vasiloanca 1d RO C.S.ATARI
301 Zellerer Harald 1d NL Amst
302 Takeda Hideo 1d JP
303 Valkonen Jouni 1d FI Haya
304 Goncalves Simao 1d LU Luxe
305 Zhang Hui 1d CN Central London Go Club
306 Li Bo 1d CN 78SP
307 Dicá Vladimír 1d CZ BecNTep
308 Au Ming 1d NL DHaa
309 Schomberg Niels 1d DE MEE
310 Milosevic Aleksandar 1d RS BGgo
311 Neumann Norbert 1d DE B
312 Ipsen Sven-Olaf 1d DE HH
313 Law Yu_Kai 1d DE TR
314 Nakano Yoshinori 1d GB Bmhm
315 Jiruse Jaroslav 1d CZ Blan
316 Ezoe Fumiomi 1d JP Sapp
317 Nikula Janne 1d FI YliG
318 Mex Gerd 1d DE Wil
319 Zingoni Alberto 1d IT Fire
320 Grigoriu Elian Ioan 1d RO Galt
321 Ruse Victor 1d DE Himmelsturmer
322 Saering Patrick 1d DE OS
323 Aubelle Flavien 1d CH Ishi
324 Zhou Hong 1d CN Guan
325 Haga Sverre 1d NO Oslo
326 Gudmundsson Hallbjorn 1d IS Reyk
327 Or Yahel 1d IL TAv
328 Nakayama Yoshitaka 1d JP Kaom
329 Poliak Miroslav 1d SK Brat
330 Koch Colin-Marius 1d DE GOE
331 Gauthier Henri 1d FR 21Di
332 Norvio Eerik 1d FI YliG
333 Seres Julia 1d HU Fot
334 Baaran Jens 1d DE BS
335 Trippel Lorenz 1d CH Zur
336 Sanet Joel 1d US Mia
337 Furjanic Lovro 1d HR Karl
338 Raumann Frederik 1d DE D
339 Nakamura Hiromasa 1d JP Gora
340 Johansson Kim 1d SE Big
341 Hageman Ger 1d NL Utre
342 Mochida Takeshi 1d JP Sapp
343 Wandel William 1d NL Amst
344 Gaultier Astrid 1d FR 33Bo
345 Cieplý Aleš 1d CZ
346 Miyajima Kuniaki 1d JP Kyo
347 Tadeáš Berkman 1d CZ Usti
348 Krogt Harry_van_der 1d NL Leid
349 Samukawa Tadashi 1d JP
350 Tecchio Pierre 1d FR 63Ce
351 Pennanen Juho 1d FI Yigo
352 Šimůnková Martina 1d CZ Jabl
353 Meyer Jürgen 1d DE RE
354 Cornuejols Dominique 1d FR 38Gr
355 Izaki Masao 1d JP Kyot
356 Sora Adelina 1d RO Crav
357 Sgaravatti Niccolo 1d IT Pado
358 Praz Sylvain 1d CH Neu
359 Aussibal Gabriel 1d FR 67SE
360 Goettsche Thomas 1d DE B
361 Knippel Arnaud 1d FR 76Ro
362 Guo Naichun 1d DE DA
363 Fang Fang 1d CN Guan
364 Verhagen Ronald 1d NL Almere
365 Huang Ying 1d CN
366 Bartova Jitka 1d CZ APra
367 Pitters Patrick 1d DE FL
368 Stoehr Marc 1d SE Stockholm
369 Silles Marco 1d DE BN
370 Matsuo Masaki 1d JP Toyo
371 Yoshikai Keiichi 1d JP
372 Jordan Daniel 1d DE OL
373 Matsunaga Kiyoshi 1k JP Toky
374 Rousseau Clement 1k FR 69Ly
375 White Michael 1k FR 76Ro
376 Huang Yicheng 1k CN
377 Tsukamoto Kazuo 1k JP Toky
378 Saito Osamu 1k JP Japan E-mail
379 Sato Hikaru 1k JP
380 Mramorov Andrej 1k RU 77Mo
381 Heuer Falk 1k DE OS
382 Kleczkowska Klaudia 1k PL Olsz
383 Wilken Volker 1k DE HH
384 Chladkova Tereza 1k CZ TFMi
385 Zilberberg Viktor 1k RU 52NN
386 Palmers Christian 1k AT Ebi
387 Jadron Milan 1k SK Brat
388 Pittner Thomas 1k DE B
389 Koller Thomas 1k CH Zur
390 Berghoff Sebastian 1k DE HH
391 Scheuplein Vivian 1k DE DA
392 Sergeant Yves 1k FR 75Op
393 Kittlitz Adrian 1k DE ED
394 Kehmann Hartmut 1k DE HB
395 Bensel Rolf 1k DE DT
396 Countcham Prakash 1k FR 92Bo
397 Poerschke Chris 1k DE HD
398 Lamprecht Martin 1k DE KI
399 Haga Erik_Nilsen 1k NO Oslo
400 Niemi Antti 1k FI YliG
401 Avenel Augustin 1k FR 63Ce
402 Izaki Yaeko 1k JP Kyot
403 Pongracz Gregory 1k US gotham go club
404 Mečíř Ladislav 1k CZ Libe
405 Waschipky Robert 1k DE L
406 Sampedro Juan 1k ES NamB
407 Wirthmann Benjamin 1k DE F
408 Hadlich Uwe 1k DE B
409 Riedl Christian 1k DE BT
410 Czernia Rafael 1k DE W
411 Ohlenbusch Birgit 1k DE KI
412 Pillon Thibault 1k CH Neu
413 Osamu Saito 1k JP
414 Karttunen Reino 1k FI eGo
415 Racz Thomas 1k DE
416 Zhang Shuotong 1k CN
417 Ammermann Christoph 1k DE Ulm
418 Guenther Benjamin 1k DE B
419 Cockburn Michael 1k GB StAl
420 Kirch Florian 1k DE ER
421 Brockman Marko 1k FI OGP
422 Michal Timko 1k CZ APWS
423 Haas Richard 1k DE DA
424 Luethke Hans-Eckart 1k DE SN
425 Zubalik Michal 1k CZ TFMi
426 Csizmadia Robert 1k HU BuPe
427 Koehler Axel 1k DE B
428 Yonemura Nobumasa 1k JP Toky
429 Šodek Dalibor 1k CZ TFMi
430 Scott Lisa 1k US
431 Kadotani Naoto 1k JP Toky
432 Hensel Rainer 1k DE BN
433 Warkentin Eric 1k FR 59Li
434 Schirmer Leo 2k DE xyz
435 Harvey Helen 2k GB Manc
436 Zoetzsche Hans 2k DE L
437 Hartmann Kirsten 2k DE BN
438 Vannieuwenhuyse Joost 2k BE Antw
439 Caha Frantisek 2k CZ APWS
440 Moudrik Josef 2k CZ APra
441 Galunov Jakov 2k IL HAI
442 Mallik Darrell 2k NL Amst
443 Ries Vilem 2k CZ APra
444 Kostka Hans 2k DE M
445 Adelsberger Christoph 2k DE KN
446 Averous Christophe 2k FR 67SE
447 Masson Lucie 2k FR 22La
448 Mori Kaoru 2k JP Toky
449 Grimm Kirsten 2k DE FR
450 Martinelli Alessandro 2k IT Roma
451 Messerschmidt Reinhardt 2k ZA Bris
452 Jacobsen Manuel 2k DE HH
453 Plikk Michael 2k NO Oslo
454 Hricova Jana 2k CZ APmG
455 Donzet Cecile 2k FR 75Al
456 Fenech Albert 2k FR 67SE
457 Cano Alain 2k FR 91Or
458 Waczulik Juraj 2k SK Brat
459 Xu Meide 2k DE GOE
460 Tsujigaki Kenji 2k JP Kyo
461 Sokolowsky Bernd 2k DE ER
462 Walvisch Demian 2k BE Antw
463 Baudis Petr 2k CZ APra
464 Effenberg Alfred 2k AT Wien
465 Chen Yifei 2k CH ER
466 Maltere Julien 2k FR 75Al
467 Landskron Burkhard 2k DE GP
468 Bourhis Francois 2k FR 75Al
469 Ito Seiichi 2k JP Chor
470 Neubauer Peter 2k AT Gote
471 Sakashita Satoshi 2k JP Toky
472 Loiseau Hugo 2k FR 75Ju
473 Rueten-Budde Jan 2k DE HH
474 Kylmaenen Kai 2k SE Stoc
475 Urban Andreas 2k DE B
476 Berthomier Frederic 2k FR 75Al
477 Moldovan Christian 2k DE E
478 Artesi Stefano 2k IT Trie
479 Novik Mikhail 2k EE Tart
480 Goerss Michael 2k US Ariz
481 Waelde Simone 3k DE DA
482 Wilhelem Hugues 3k FR 75Al
483 Draaisma Henk 3k NL Venl
484 Kunisch Wulf 3k DE H
485 Sultanbekov Damir 3k RU 02Uf
486 Hessing Piet 3k DE B
487 Akaike Keiko 3k JP Toky
488 Schomberg Karen 3k DE MEE
489 Runge Niels 3k NL Cule
490 Calon Ruben 3k NL Eind
491 Popova Marina 3k RU 77Mo
492 De_Francesco Leonardo 3k IT Roma
493 Sonnenberger Joerg 3k DE HRO
494 Kondo Kazumi 3k JP Kiri
495 Crubellier Etienne 3k FR 63CE
496 Luber Tomáš 3k CZ TOst
497 Qiu Xin 3k CN Shan
498 Vannier Luc 3k FR 31To
499 Yoshino Sadayoshi 3k JP Sait
500 Blom Jaap 3k NL Leid
501 Tozser Imre 3k HU Salg
502 Mori Toshiya 3k JP Chi
503 Zabirov Innokentij 3k RU 77Mo
504 Hrbek Stepan 3k CZ APmG
505 Cherestes Andrei 3k RO
506 Moorer Donald 3k NL Gron
507 Schimmel David 3k DE DD
508 Daverkausen Bernd 3k DE B
509 Vápenka Petr 3k CZ
510 Tomsu Adriana 3k CZ TFMi
511 Mourik Henk 3k NL Amst
512 Pylypchuk Andrii 3k UA Rivn
513 Walraet Matthieu 3k FR 75Pa
514 Parton Maurizio 3k IT Pisa
515 Severing Ingo 3k DE KI
516 Muehl Desiree 3k DE Wien
517 Oka Isamu 3k IT Fire
518 Stiassny Martin 3k SE Leksand
519 Richter Uwe 3k DE FT
520 Bouwman Gerard 3k NL Sall
521 Imiya Teruo 3k JP Yoko
522 Takeno Yusuke 3k JP
523 Vielfaure Charlotte 3k FR 07Au
524 Desjobert Jean-Marie 3k FR 35Re
525 Kobayashi Takashi 3k JP Osak
526 Arsentjev Egor 3k RU 77Mo
527 Rouquette Gregory 4k FR 06Ni
528 Weigmann Arved_Ben_Gerhard 4k DE P
529 Brummelkamp Erik 4k NL Nijm
530 Bohm Stanislav 4k CZ TOst
531 Aoyama Hisae 4k JP
532 Harvey Martin 4k GB Manc
533 Finke Martin 4k NL Utre
534 Runavot Pierre 4k FR 84Av
535 Blek Dominik 4k PL Toru
536 Malinic Natasa 4k BA Banj
537 Conradi Paul 4k DE HH
538 Miroslava Goeblova 4k CZ
539 Wagner Gabriel 4k DE TR
540 Xu Ling 4k DE HH
541 Šturm Tomáš 4k CZ TOst
542 Kaniuk Geoff 4k GB Camb
543 Dejouhanet Christophe 4k FR 22La
544 Havik Tamara 4k NL DHaa
545 Ohlenbusch Marit 4k DK Hor
546 Hilgenbos Wim-Jan 4k NL Amer
547 Vrablik Jan 4k CZ APra
548 Irl Cornelia 4k US PaAl
549 Kares Ondrej 4k CZ MJav
550 Danek Michal 4k CZ Apra
551 Boesze Daniel 4k AT Go7
552 Sakurai Ikuma 4k AT Go7
553 Braida Vivien 4k FR 94No
554 Schweitzer Erik 4k DE W
555 Steinbuch Jonathan 4k DE OS
556 Nozar Mikulas 4k CZ Brno
557 Szychowiak Wojciech 4k PL Bydg
558 Boyen Kris 4k BE Leuv
559 Anderson Christian 4k AT Go7
560 Toutain Jeremy 4k CH Lau
561 Wen George 4k GB
562 Zemor Solal 4k FR 33Bo
563 Green Jonathan 4k GB Leam
564 Krajnov Anton 4k RU 77Mo
565 Nishiura Keiji 4k JP xxx
566 Palencar Ladislav 4k SK Kosi
567 Schulz Dominique 4k DE B
568 Hebsacker Steffi 4k DE HH
569 Zhang Ailian 4k FR 67SE
570 Eifinger Michael 4k DE MZ
571 Zimdars Joschka 4k DE Hannover
572 Junek Martin 4k CZ Brno
573 Solomojchenko Ilja 4k RU 77Mo
574 Huyshe Roger 4k GB Shre
575 Takechi Harumi 4k JP Kawa
576 Ahrens Ines 5k DE MS
577 Hrušková Jana 5k CZ TOst
578 Pavelka Antonin 5k CZ Brno
579 Zhu Tian Rong 5k CA CamU
580 Sato Taeko 5k JP Kyot
581 Dulac Olivier 5k FR 38Gr
582 Petrashevska Nika 5k UA Kyiv
583 Muteki Fumiko 5k JP
584 Schultze Achim 5k DE Goettingen
585 Bauma Jiri 5k CZ APra
586 Tarasenko Svitlana 5k UA Kyiv
587 Merk Guido 5k DE HH
588 Bolander Jacob 5k SE Falu
589 Nara Taeko 5k JP Toky
590 Oravec Ivan 5k SK Brat
591 Roelofs Yvonne 5k NL Utre
592 Tobias Jiri 5k CZ Brno
593 Qiu Xu 5k CN Shan
594 Pirvu Andreea-Elena 5k RO Brai
595 Suarez Ivan 5k FR 72Ma
596 Van_Nyen Roel 5k BE Antw
597 Sapach Oleg 5k RU 78SP
598 Stalinski Emilia 5k DE B
599 Hoedtke Matthias 5k DE HL
600 Gajdos Chantal 5k FR 63Ce
601 Bensel Naomi 5k DE DT
602 Pilet Arnaud 5k CH TdP
603 Sedlacek Jiri 5k CZ APra
604 Cherepanov Gleb 5k RU 54No
605 Bernscherer Christian 5k AT Go7
606 Richard Sylvain 5k FR 44MN
607 Thoerner Vanessa 5k DE GT
608 Chauvin Christian 5k FR Lisb
609 Waczulikova Barbora 5k SK Brat
610 Oesch Jean-Luc 5k CH Lau
611 Souchay Jean 5k FR 75OB
612 Gavrilov Oleg 5k RU 78SP
613 Bink Fons 5k NL Eind
614 Bailey Stephen 5k GB Arun
615 Jansky Dusan 5k CZ APmG
616 Vasa Vojtech 5k CZ APmG
617 Podbiol Krzysztof 5k PL Chor
618 Medak Damir 5k HR Zagr
619 Nemčok Michal 5k CZ TFMi
620 Willemson Jan 5k EE Tart
621 Kouba Zdenek 5k CZ APWS
622 Rocher Jeremie 5k FR 94Ca
623 Crispien Ilona 5k DE Tue
624 Durand Briac 5k FR 34Mo
625 Kraus Carsten 5k DE PF
626 Samajova Kamila 5k CZ TOst
627 Mezin Savva 5k RU 77Mo
628 Kohonen Sari 5k FI eGo
629 Tomek Vitezslav 5k CZ TFMi
630 Andreas Ebert 5k DE
631 Wegiel Ireneusz 5k PL Wars
632 Hjartnes Kjetil 5k NO Berg
633 Tomek Vojtech 5k CZ TFMi
634 Limbach Yvonne 5k DE B
635 Jourdan Marc 5k FR 75Al
636 Husmann Patrick 5k DE B
637 Kondo Hideki 6k IT Fire
638 Domanski Filip 6k PL Wars
639 Kubitova Josefa 6k CZ APWS
640 Smolarikova Sona 6k SK Kosi
641 Bővíz László 6k HU Szfv
642 Khafizov Andzhej 6k RU 16Kz
643 Dvoracek Jindrich 6k CZ MJes
644 Moravec Miloslav 6k CZ TOst
645 Bourquin Laurent 6k FR
646 Kapfer Wolfgang 6k DE Reg
647 Narjes Mieke 6k DE HH
648 Mauke Andreas 6k DE M
649 Durand Adrien 6k FR 44Na
650 Lindner Cindy 6k DE B
651 Solomojchenko Alexandra 6k RU 77Mo
652 Dankova Lenka 6k CZ APra
653 Bertok Davide 6k IT Trie
654 Jin James 6k SE Bot
655 Schulz Malte 6k DE HH
656 Tawussi Frank 6k DE H
657 Mullens Richard 6k GB Lonc
658 Costea Valeria 6k RO Bucu
659 Boittin Cedric 6k FR 90Be
660 Arsinoaia Ioan_Alexandru 6k RO Tims
661 Paar Kurt 6k AT Frau
662 Graef Danny 6k DE B
663 Meyer Jan Christian 6k DE H
664 Neumann Joachim 6k ES Barc
665 Sanada Takamasa 6k JP Kansai
666 Harasimowicz Marcin 6k PL Krak
667 Balduin Kalli 6k DE B
668 Fokina Alexandra 6k RU 77Mo
669 Heinicke Frank 6k DE L
670 Osthaus Martin 6k DE HB
671 Kachanovskyi Volodymyr 6k UA Rivn
672 Csizmadia Miklos 6k HU BuPe
673 Bohdanovych Vadym 6k UA Kyiv
674 Janos Radim 7k CZ UDec
675 Muche Florian 7k DE HH
676 Dittmann Jenny 7k DE KI
677 Schendel Birgit 7k DE HH
678 Lindholm Joakim 7k SE Big
679 Rieger Marc_Oliver 7k DE TR
680 Wiedner Marcel 7k DE BZ
681 Podpera Milos 7k CZ APWS
682 Grotepass Christoph 7k DE E
683 Fink Gabriel 7k DE B
684 Derrien Luc 7k FR 35Re
685 Werner Peter 7k DE UL
686 Salo Aura 7k FI eGo
687 Donle Michaela 7k DE P
688 Praus Jan 7k CZ APmG
689 Kushnir Roman 7k UA Rivn
690 Tranchida Philippe 7k BE Pant
691 Horan David 7k GB Ches
692 Cassidy John 7k BE Leuv
693 Stojanovic Voja 7k BE
694 Hassel Ulf_von 7k DE HLD
695 Ellenbroek Han 7k NL Utre
696 Tao Shende 7k DE TR
697 Tschachtli gabriel 7k FR kgs
698 Pecha Vladan 7k CZ TFMi
699 Klaudis Benedikt 7k CZ APra
700 Piffel Christopher 7k AT Go7
701 Mandel Philipp 7k DE Jena
702 Nina Prudova 7k RU 77Mo
703 Huber Alexander 7k AT Go7
704 Marsh Matt 7k GB Shfd
705 Thao Michael 7k FR 35Re
706 Rocher Mathias 7k FR 69Ly
707 Rusanovskyi Dmytro 7k UA Kyiv
708 Wal Henk_van_der 8k NL Leid
709 Koskivaara Olli 8k FI Haya
710 Okawa Atsuko 8k JP Mori
711 Finkelnberg Hans 8k NL Leid
712 Ringel Juergen 8k DE A
713 Kirch Daniel 8k DE BN
714 Krentz Tony 8k DE HL
715 Andre Simon 8k ES Gast
716 Steffensen Michael 8k DK OGK
717 Schröter Georg 8k DE Dresden
718 Vasova Dita 8k CZ APmG
719 Averty Benoit 8k FR 35Re
720 Margaryan Sofya 8k AM Armen
721 Anderson Elisabeth 8k AT Go7
722 Menendez Alejandro 8k ES NamB
723 Rueten-Budde Doerte 8k DE HH
724 Krajnov Jaroslav 8k RU 77Mo
725 Furuyama Michiyo 8k JP Suit
726 Likosar Valentin 8k SI Krnj
727 Malko Yaroslav 8k UA Rivn
728 Chizuko Sento 8k JP Toky
729 Symonenko Viktoriia 9k UA Kyiv
730 Rusanovskyi Yevhen 9k UA Kyiv
731 Schwede Robert 9k DE
732 Skuppin Lara 9k DE BN
733 Zimmer Michael 9k DE EMD
734 Hubert Keiko 9k FR 75Op
735 Riedeman Marcel 9k NL Delf
736 Odobasic Drazen 9k HR Lipo
737 Ganeeva Gulya 9k NL Delf
738 Durik Juraj 9k SK Brat
739 Vonsovsky Jakub 9k CZ Brno
740 Ridley Patrick 9k GB Ches
741 Škrle Jan 9k CZ ATea
742 Sheredeko Heorhii 9k UA Kyiv
743 Sajvaldová Zuzana 9k CZ Brno
744 Morozova Svetlana 9k RU 50Vi
745 Papazoglou Jean-Yves 9k FR 31To
746 Medak Mirta 9k HR Zagr
747 Krotovych Oleh 9k CZ APra
748 Chen Yikuan 9k CH ER
749 Masarovic Julius 9k SK Brat
750 Nørgaard Finn 9k DK OGK
751 Defer Tristan 9k CZ Brno
752 Huang Jinsheng 10k CN
753 van Dijk Steven 10k NL Goud
754 Chizuru Sakai 10k JP
755 Caers Bart 10k BE Geel
756 Bukovska Anezka 10k CZ APmG
757 Olexa Igor 10k SK Kosi
758 Pitchford Anthony 10k GB Ches
759 Melkes Ondrej 10k CZ Brno
760 Ge Yao 10k CN Beij
761 Negri Ekaterina 10k RU 77Mo
762 Swiatkowska Ewa 10k PL Wars
763 Breitenbauch Gudrun 10k DE HH
764 Wolf Ramona 10k DE H
765 Adamek Jakob 10k AT Go7
766 Freeman Edward 10k GB Bmhm
767 Girard Elise 10k FR 48AL
768 Hallamaa Malviina 10k FI YliG
769 Margaryan Anahit 10k AM Armen
770 Severing Fenja 10k DE KI
771 Alexander Casey 10k unknown Arun
772 Severing Lynn 10k DE KI
773 Durand Tudual 10k FR 34Mo
774 Zacek David 10k CZ APWS
775 Lebon Joffrey 10k FR GRAUG clermont
776 Arsentjev Andrej 11k RU 77Mo
777 Kübler Joschka 11k DE HH
778 Mramorov Mikhail 11k RU 77Mo
779 Takeuchi Mieko 11k JP Toky
780 Donner Lela 11k DE B
781 Malkiewicz Wojciech 11k PL Toru
782 Marz Ferdinand 11k DE J
783 Soukup Jinřdich 11k CZ ATea
784 Waczulikova Kristina 11k SK Brat
785 Marconi Anna 11k IT Udin
786 Cafourek Petr 11k CZ APmG
787 Kopáček Petr 11k CZ
788 Pelekh Vitalii 11k UA Rivn
789 Posset Jorit 11k AT Go7
790 Misak Vojtech 11k CZ APWS
791 Gysson Jyrgen 11k EE Tart
792 Giurin Stefano 11k IT Rave
793 Gavigan Gerry 11k GB SLon
794 Freiburghaus Sandra 11k CH Thun
795 Kullik Bettina 12k DE SN
796 Dvoracek Mikolas 12k CZ MJes
797 Bővízné Detre Judit 12k HU Szfv
798 Ličytė Janina 12k LT Viln
799 Kubita Mikulas 12k CZ APWS
800 Breitsprecher Julia 12k AT Go7
801 Doyle Carol 12k IE Dubl
802 Fricheteau Catherine 12k BE Pantin
803 Bashforth Stephen 12k GB Leic
804 Gulasi Josef 12k CZ Plze
805 Siivola Sinikka 12k FI Bosh
806 Podpěrová Anna 12k CZ APWS
807 Medak Robert 12k HR Zagr
808 Ito Keiko 13k JP Nhk
809 Ober Felix 13k DE
810 Caliebe Frauke 13k DE KI
811 Soligon Diego 13k NL Utre
812 Schomberg Jan 13k DE MEE
813 Malkiewicz Cezary 13k PL Toru
814 Classen Wolfgang 13k DE
815 Jumelin Macha 13k FR Lorient
816 Atanasiu Ruxandra 13k RO Bucu
817 Miyama Masako 13k JP Sai
818 Slusarczyk Karolina 13k PL Wars
819 Skala David 13k CZ EPar
820 Rieger Angelika 14k DE TR
821 Csizmadia Viktoria 14k HU BuPe
822 Wegiel Magdalena 14k PL Warsaw
823 Toyonaga Toshiyuki 14k JP Ouji
824 Odobasic Branko 14k HR Lipo
825 Pines Bar 14k IL Hai
826 Hashimura Keiko 14k JP Kans
827 Goloubkov Alexandra 14k FR 13Ma
828 Audouard Simon 15k FR 13Ma
829 Derrien Christele 15k FR 35Re
830 Donle Isabel 15k DE P
831 Riedeman Emil 15k NL Delf
832 Iwamoto Yuriko 15k JP
833 Stalinski Sven 15k DE B
834 TOMOKIYO Constance-Mutsuko 15k FR 75Pa
835 Strelec Petr 15k CZ APra
836 Syrachev Vladimir 15k RU 16Kz
837 Li Yizhi 15k CN Beij
838 Xie Jianmei 15k CN Beij
839 Hrbkova Marta 15k CZ APmG
840 Sedgwick Owen 15k CA Toro
841 Kocheganov Viktor 15k RU 52NN
842 Wang Yunfang 15k CN Beij
843 Collard Carlos 15k FR 67SE
844 Neubert Philipp 15k DE L
845 Krajnov Alexander 15k RU 77Mo
846 Khudoleeva Olga 16k RU 77Mo
847 Wang Mei 16k DE TR
848 Nitsch Bruno 16k DE EMD
849 Fárek Martin 16k CZ
850 Igel Carsten 16k DE PB
851 Schweitzer Johannes 16k DE W
852 Breyer Bernd Theodor 16k AT Go7
853 Szychowiak Marianna 16k PL Bydg
854 Bailey Pauline 16k GB Arun
855 Kondo Kimiyo 16k JP Toky
856 Defer Leon 16k CZ Brno
857 Tamura Kiyo 17k AU
858 Ipsen Beate 17k DE Hamb
859 Dvorackova Eva 17k CZ MJes
860 Schramm Christina 17k DE KI
861 Nakamura Hisako 17k JP
862 Thomas Merk 17k DE HH
863 Defer Thierry 17k CZ Brno
864 Stelbacky Mojmir 17k SK Kosi
865 Bohatyrenko Yelyzaveta 17k UA Kyiv
866 Kroupa Pavel 18k CZ Brno
867 Arffman Riina 18k FI YliG
868 Gardowsky Angelika 18k AT Go7
869 Hrbek Michal 18k CZ APmG
870 Oesch Luca 18k CH Lau
871 Sedgwick Alice 18k CA Toro
872 Hilgenbos Qiang 18k NL Amer
873 Alimova Olga 18k MD Beij
874 Nakamura Mieko 18k JP Yok
875 Sanada Fumi 18k JP Kans
876 Saltarelli Antoine 19k FR 21Di
877 Hensel Christiane 19k DE BN
878 Kunath Heidi 19k DE BZ
879 Devouassoux Fleur 19k FR 73Ch
880 Medak Stjepan 19k HR Zagr
881 Ono Nobuko 20k JP Osak
882 Palencarova Alena 20k SK Kosi
883 Mombaecher Enno 20k DE Hamb
884 Stelbacka Martina 20k SK Kosi
885 Stránská Markéta 20k CZ APWS
886 Jirusova Anezka 20k CZ Blan
887 Li Jingna 20k CN Beij
888 Shen Zhixing 20k CN Shan
889 Vavrich Adam 20k CZ
890 Dvoracek Alexandr 20k CZ MJes
891 Germer Sascha 20k DE
892 Durand Laouen 20k FR 34Mo
893 Luochen Liang 20k CN Beij
894 Rogers John 20k GB Card
895 Burzo Diana 20k RO KiseiBM
896 Yu Meng 20k SE Bot
897 Peres Aurelie 20k FR 63Ce
898 Jin Mattias 20k SE Bot
899 Ekstroem Elisabeth 20k SE Bot
900 Pylypchuk Arsen 20k UA Rivn
901 Komoto Keiko 20k JP Toky
902 Pang Andy 20k CH
903 Brockman Tiia 20k FI Oulu
904 Stobiecki Bartłomiej 20k PL Lodz
905 Hebsacker Hannah 20k DE Hamburg
906 Alimov Andrei 20k MD
907 Stelbacka Dominika 20k SK Kosi
908 Suslik Branislav 20k SK xxx
909 Chu Fong HK
910 Ebbesen Elke DE Hamb
911 Yanbukhtina Nailya RU EGC 2016 Organizing Committee
912 Li Yondong CN Shan
913 Zhu Fang CN Hong
914 Yoshioka Takeo JP Kyot
915 Yang Junqing CN
916 Draaisma Annegreet NL Venl
917 Zhuchkov Mikhail RU
918 Sun Ruoying CN
919 Kirill Shevchenko RU
920 Ren Jing CN
921 Antonenko Liudmila RU EGC 2016 Organizing Committee
922 Averina Maiia RU
923 Li Shanshan CN
924 Podperova Radka CZ APWS
925 Bauer Marcus DE
926 Mao Xiaoling CN
927 Trenkler Gerhard AT
928 Kitada Chikako JP xxx
929 Marz Leopold DE J
930 Sun Ruoying CN
931 Marz Larissa DE J
932 Zhu Le CN
933 Lamprecht Bernhard DE Hamb
934 Grosser Tomáš CZ
935 Stalinski Felicia DE B
936 Zhao Hongye CN
937 Volkov Maxim RU
938 Glaude Tom FR 63Ce
939 Stalinski Viktor DE B
940 Li Guangsen CN
941 Volkova Elena RU
942 Bhatti Sameer PK
943 Shi Liangchang CN
944 Gimat Brigitte DE BS
945 Qian Yi CN
946 Lo Ya-chien TW
947 Klein Yvonne DE
948 Graupner Ines DE
949 Xiang Lihua CN
950 Ilie Sebastian-Leonard RO
951 Hanečková Radka CZ
952 Bu Ming CN
953 Liu Tong CN
954 Katarzyna Szychowiak PL Bydgoszcz