59th WeiqiTV European Go Congress Liberec, Czech Republic 25. 7. – 8. 8. 2015

Program

Toto je zatím předběžný program kongresu. Termíny budou postupně upřesňovány a k jednotlivým akcím budou přidávány propozice.


Pátek, 24. července
12:00 – 22:00 Registrace
18:00 Finále ME týmů, 1. kolo
Sobota, 25. července
9:00 - 24:00 Registrace
9:00 Finále ME týmů, 2. kolo
14:00 Finále ME týmů, 3. kolo
20:00 Slavnostní zahájení, předání cen ME týmů
20:00 Start maratonu v bleskovce
Neděle, 26. července
9:00 - 10:00 Ověření seznamu účastníků
11:00 Hlavní turnaj, 1. kolo
19:00 Turnaj rapid, 1. kolo
Pondělí, 27. července
9:30 Hlavní turnaj, 2. kolo
16:00 Turnaj rapid, 2. kolo
19:00 Turnaj 13x13, kvalifikace
Úterý, 28. července
9:30 Hlavní turnaj, 3. kolo
16:00 Turnaj rapid, 3. kolo
19:00 Turnaj 13x13, playoff
19:00 Valná hromada EGF
Středa, 29. července
9:30 Turnaj počítačových programů
9:30 Turnaj týmů
Čtvrtek, 30. července
9:30 Hlavní turnaj, 4. kolo
16:00 Turnaj rapid, 4. kolo
16:00 Turnaj párů, kvalifikace
9:30 - 21:00 Mezinárodní vědecká konference o hře go
Pátek, 31. července
9:30 Hlavní turnaj, 5. kolo
16:00 Turnaj rapid, 5. kolo
16:00 Turnaj párů, playoff
15:00 - 24:00 Registrace nově příchozích
Sobota, 1. srpna
7:00 - 8:30 Registrace nově příchozích
9:00 - 9:30 Ověření seznamu účastníků
9:30 Mistrovství Evropy - semifinále
10:00 Víkendový turnaj, 1. kolo
14:00 Víkendový turnaj, 2. kolo
17:00 Víkendový turnaj, 3. kolo
Neděle, 2. srpna
9:30 Mistrovství Evropy - finále
9:30 Víkendový turnaj, 4. kolo
14:00 Víkendový turnaj, 5. kolo
19:00 Předání cen za první týden
18:00 - 24:00 Registrace nově příchozích
Pondělí, 3. srpna
8:30 - 9:00 Ověření seznamu účastníků
9:30 Hlavní turnaj, 6. kolo
16:00 Turnaj rapid, 6. kolo
16:00 Dětský turnaj, 1.-3. kolo
19:00 Turnaj žen
Úterý, 4. srpna
9:30 Hlavní turnaj, 7. kolo
16:00 Turnaj rapid, 7. kolo
16:00 Dětský turnaj, 4.-6. kolo
19:00 Pivní turnaj
Středa, 5. srpna
9:30 Turnaj rengo
19:00 Turnaj 9x9, kvalifikace
Čtvrtek, 6. srpna
9:30 Hlavní turnaj, 8. kolo
16:00 Turnaj rapid, 8. kolo
19:00 Turnaj 9x9, playoff
19:00 Bleskovka, kvalifikace
Pátek, 7. srpna
9:30 Hlavní turnaj, 9. kolo
16:00 Turnaj rapid, 9. kolo
19:00 Bleskovka, playoff
24:00 Konec maratonu v bleskovce
Sobota, 8. srpna
9:30 Hlavní turnaj, 10. kolo
18:00 Vyhlášení vítězů + předání cen

Centrum Babylon